VEEBILEHT, TEAVITAMINE, TURUNDUS, MAINE – KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Veebileht, veebidisain, veebiturundus, mobiilirakendused, Youtube´i klipid, Facebook, Google Adwords – need sõnad ja brändid on lõplikult tunginud meie maailma ja ka traditsioonilisse ärimaailma. Me oleme digitehnoloogiatest sõltuvad ja nii ka meie müük. Meid haaravad enda võrku maandumislehed, me klikime hüpikreklaamidel ja teeme sisseoste e-poodidest.

 

Äri muutub koos meiega —ka see kolib massiliselt veebi üle.Mõistagi ei ole kõik tegevusharud veel üleilmsesse võrku sisenenud… Kuid isegi töösturid tahavad endale veebilehe. Ja logistikud. Ja ehitajad. Te küsite: MILLEKS NEILE VEEBILEHT?  Aga selleks, et veebisait on üks tööriistu, mis aitab äril areneda.

 

Sattusite ju teiegi agentuuri lehele, kuna otsite tööriista lisa teenimiseks, uute klientide ligimeelitamiseks, selleks, et siseneda uutele turgudele.

 

Me tunneme äri põhiprobleeme. Me teame, kuidas veebikeskkond toimib ja mida annab disaini, vinge programmeerija ja analüütiku abiga ära teha.

 

Siit leiate ainult väikese osa sellest, kuidas selline esmapilgul banaalne tööriist nagu veebisait töötab:

VEEBILEHT, TEAVITAMINE, TURUNDUS, MAINE – KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Veebileht, veebidisain, veebiturundus, mobiilirakendused, Youtube´i klipid, Facebook, Google Adwords—need sõnad ja brändid on lõplikult tunginud meie maailma ja ka traditsioonilisse ärimaailma. Me oleme digitehnoloogiatest sõltuvad ja nii ka meie müük. Meid haaravad enda võrku maandumislehed, me klikime hüpikreklaamidel ja teeme sisseoste e-poodidest.

Äri muutub koos meiega —ka see kolib massiliselt veebi üle.Mõistagi ei ole kõik tegevusharud veel üleilmsesse võrku sisenenud… Kuid isegi töösturid tahavad endale veebilehe. Ja logistikud. Ja ehitajad. Te küsite: MILLEKS NEILE SAIT?  Aga selleks, et veebisait on üks tööriistu, mis aitab äril areneda.

Sattusite ju teiegi agentuuri lehele, kuna otsite tööriista lisa teenimiseks, uute klientide ligimeelitamiseks, selleks, et siseneda uutele turgudele.

Me tunneme äri põhiprobleeme. Me teame, kuidas veebikeskkond toimib ja mida annab disaini, vinge programmeerija ja analüütiku abiga ära teha.

Siit leiate ainult väikese osa sellest, kuidas selline esmapilgul banaalne tööriist nagu veebisait töötab:

faq

TEAVITAMINE

Veebiportaali kasutades saate klientidele teenustest, kampaaniatest ja väljamüükidest õigeaegselt teada anda ja neilt tagasisidet saada.

TURUNDUS

Oma  internetis populariseerides tõstate kaupade ja/või teenuste müügitaset, panete kokku andmebaasi ja õpite tundma klientide vajadusi.

MAINE

Asjatundlikult väljatöötatud sait kujundab külastajas selle omanikust ja tema tegevusest positiivse kuvandi.

LIHTSAD VASTUSED LEVINUMATELE VEEBIARENDUSEGA SEOTUD KÜSIMUSTELE

PALJU VEEBILEHT MAKSAB?

Teie koduleht nagu teie ärigi on unikaalne toode. Vaatame iga projekt läbi individuaalselt ja hindame vastavalt disainile ja tehnilisele poolele esitatavatele nõuetele. Projektile hinnapakkumise tegemiseks palume klientidel täita briif ja kirjeldada oodatavat tulemust. Projekti hind moodustub meie meeskonna tööjõukuludest, aga ka tööks vajalikest komponentidest. Te saate projekti algmaksumuse, mida võime alati arutada ja sõltuvalt eraldatud eelarvest viia koos sisse parandused.

KAS TEIE TÄHTAJAD ON REAALSED?

Kui tellite veebikujunduse või terve projekti väljaarenduse meilt, saate  toote kätte kalenderplaanis määratud tähtajaks. «Kerged» saidid suudame tänu omandatud kogemustele valmis teha väga lühikese ajaga ilma seejuures kvaliteedis järelandmisi tegemata.  «Raskete» projektide, näiteks e-poe jaoks koostame etapilise tööplaani, arvestades tehnilise ülesande kujundamise staadiumis kõigi tellija nõudmistega.

VAHETU SUHTLUS

Kliendi ja agentuuri suhtlus toimub otse projektijuhi kaudu, kes on tööpäeva jooksul telefoni või e-posti teel kättesaadav.Me ei tervita kliendi suhtlust otse kujundajate ja programmeerijatega, kuna see põhjustab kaost ja vähendab töö tõhusust tervikuna. Oleme seda meelt, et igaüks tegelegu oma tööga.

KAS TE VASTUTATE KVALITEEDI EEST?

Kvaliteetne projekt ongi meie peamine ülesanne. Agentuur rakendab saitide loomisel kõige tänapäevasemaid veebitehnoloogiaid ja kasutab maailmas kõige levinumaid platvorme:

  • WordPress
  • WooCommerce
  • OpenCart
  • Prestashop
  • Magento

Meie ettevõte annab vastavalt lepingule tasuta tehnilisetoe garantii, aga tasu eest võime pakkuda  ka regulaarset  tehnilist tuge. Kui vajate tööaruandeid, võime need teile alati esitada.

KAS TEIE VEEBILEHED ON TEHTUD «VÕTMED KÄTTE» PÕHIMÕTTEL?

Meilt tellides võite olla kindel, et meilt lahkudes on teil täiesti töövõimelise, viimistlemist mittevajav sait. Selleks peate täitma briifi ja  näiteid tuues viitama, milline peaks teie maitsele vastav koduleht olema, määrama selle funktsionaalsuse ja tööriistad ning kellele sait on suunatud. Koostame teilt saadud teabe põhjal tehnilise ülesande, anname projektile eelhinnangu ja kõrvutame seda arendustähtajaga. Seejärel kooskõlastame ülesande kliendiga ja saidi väljaarendamine võibki alata.

MILLISED ON GARANTIID?

Anname lepingule vastava garantii. Üksikjuhtudel võivad kõne alla tulla lisakokkulepped. Kuid meie arvates on parimaks kvaliteedigarantiiks siiski meie portfoolio, soovitused ja klientide tänulikkus.

KAS PAKUTE KA TUGE?

Suhtume oma töösse äärmise vastutustundega ega kao pärast projekti üleandmist kusagile. Meie tellijad võivad arvestada nii koolituse ja juhistega saidi haldamiseks kui lehele ka aja möödudes täiendavate muudatuste tegemisega.

KAS VIITE LÄBI KOOLITUSI?

Meie väljatöötatud veebilehedei nõua nende omanikelt programmeerimisoskust ega veebikujunduse aluste tundmist. Saidi (uudiste- või veebiportaali, e-poe või blogi) haldamiseks ei ole vaja muud kui teksti sisestamise oskust ja lihtsamate tekstiredaktorite tööpõhimõtte mõistmist ning meie juhiste järgimist.

SЕО JA KÜLASTATAVUS

Kõigi meie projektide funktsionaali on sisse ehitatud tööriistad saidi külastatavuse ning kasutajate aktiivsuse jälgimiseks konkreetsel lehel jms. Reeglina vastutab selle eest Google Analytics, mille abil on lihtne kindlaks määrata saidi (sisu) nõrgad ja tugevad kohad ning teha vastavad järeldused. Registreerime saidi kliendile üleandmisel ka otsingusüsteemides. Lisaks sellele pakume SEO baasseadeid ja eraldi tööna saidi edendamist Google Adwordsi, Facebooki ja teiste meetodite abil.

*Saiti oskuslikult kasutades ja võetud suundi arendades on edu teile kliendibaasi suurenemise, müügikasvu ja tulusate äritehingute sõlmimise näol garanteeritud.

KAS IKKA VEEL KAHTLETE?

Sel juhul võtke meie töötajatega telefonitsi või e-posti teel ühendust või tulge ise meie kontorisse ja me näitame teile arvudes, kui kasulik üks sait, blogi või veebiportaal olla võib.

 

Samuti võime teie saiti analüüsida ja anda soovitusi selle parendamiseks.

 

Veel näitame teile kuidas saab oma saidi loomisega säästa, kuidas teha potentsiaalsetest ostjatest (külastajatest) püsikliendid, kuidas korraldada tõhusaid reklaamikampaaniaid ja palju-palju muud!