«MEIE TEENUSED»

Internetiprojektide arendamine, kujundus, reklaam, internetiturundus ja palju muud

Meie meeskond koosneb inimestest, keda ühendab perfektsionism ning kirg luua huvitavat, ilusat ja kasulikku. Seetõttu pühandame me projekti täiuseni arendamisel palju aega detailidele. Alles nii saame me selle rahuliku südamega omanikule üle anda. Meie käest saate tellida ka visiitkaartide kujundust ja tervikteenuse, mis sisaldab nii brändi loomist kui arendamist. Meie võtmeteenusteks on kodulehede loomine, kujundamine, edendamine ja turundamine.

nma yslygi

«MEIE TEENUSED»

Internetiprojektide arendamine, kujundus, reklaam, internetiturundus ja palju muud

Meie meeskond koosneb inimestest, keda ühendab perfektsionism ning kirg luua huvitavat, ilusat ja kasulikku. Seetõttu pühandame me projekti täiuseni arendamisel palju aega detailidele. Alles nii saame me selle rahuliku südamega omanikule üle anda. Meie käest saate tellida ka visiitkaartide kujundust ja tervikteenuse, mis sisaldab nii brändi loomist kui arendamist. Meie võtmeteenusteks on kodulehede loomine, kujundamine, edendamine ja turundamine.

Услуги
s

KUJUNDAMINE

Firma stiil

Graafika

Visiitkaardid

Messistendid

Roll-up-stendid

Esitlustooted (brošüürid, infolehed jms)

Pakendamine

Autokleebised

Kõikvõimalikud trükised

s

VEEBIARENDUS

Blogi

Koduleht-visiitkaart

Veebipood

Ettevõtte koduleht

Ettevõtte koduleht-kataloog

Infoportaal

Agregaator

Landing page/maandumisleht

Individuaalsed lahendused konkreetsete probleemide lahendamiseks

s

VEEBIARENDUS

Sotsiaalmeediaturundus

Kontekstuaalne reklaam

SEO

Reklaampindadel reklaamimine

e-posti turundus

Veebianalüüs

INTEGREERIMINE

Raamatupidamissüsteemid

Laosüsteemid,

Sotsiaalvõrgustikud

s

VEEBIHALDUS

Kodulehe taastamine pärast häkkimist

Tehniline hooldus

Tehniline tugi

Tehniline nõustamine

Kodulehe administreerimine

Kodulehe analüüs

Fototooted

Videote loomine

Animeerimine

Reklaami kirjutamine

Sisu teisaldamine

KUIDAS ME PROJEKTE LOOME?

OMA TAKTIKAT JÄRGIDES SUUDAME ÜLETADA KLIENDI KÕIK OOTUSED! PROJEKTI LOOMISEL ON MEIE JAOKS OLULISIMAD ETAPID ANALÜÜS, STRATEEGIA JA TOOTMINE

ANALÜÜS

Pakume nii veebisaidi analüüsi, projektieelset analüüsi kui kompleksset turundusanalüüsi. Saidi üksikasjalik analüüs või audit võimaldavad meil hinnata veebiressursi tõhusust, user eXperience´i (UX) ja kasutatavust, aga ka kindlaks teha selle müübivus ja võime viia brändi sõnum sihtauditooriumini. Projektieelne analüüs aitab koostada täpse tööplaani, määrata kindlaks põhilised projektile esitatavad tingimused, aga mis kõige tähtsam — võimaldab kokku hoida kulutustelt projekti hilisemale lihvimisele ja parandamisele, mille vajadus on tihti tingitud tellija ebamäärasest nägemusest, milline lõplikult valmis projekt välja võiks näha. Kompleksne turundusanalüüs hõlmab nii brändi kui veebiressursi analüüsi.

Strategy
analitycs

STRATEEGIA

Ettevõtlus internetikeskkonnas nõuab samasugust tõsist lähenemist nagu traditsiooniline äri. Nagu Te teate on iga äri eelkõige strateegia. Projekti loomine ja internetis propageerimine ei ole võimalik ilma põhjaliku planeerimise ja hoolika läbiviimiseta selle igas etapis. Seepärast enne projektiga alustamist me analüüsime Teie ettevõtte tugevusi ja nõrkusi, Teie konkurente ning uurime selle valdkonna trende, seejärel pakume strateegilisi lahendusi.

KUJUNDUS

Kujunduse peaülesanne on mitte niivõrd ettevõtte kallis ja kaunis esitlus kui saidi loogiline ülesehitus — elementide paiknemine nii, et iga kasutaja nende otstarbest õigesti aru saaks. Kunstiline vormistus tuleb kõige lõpuks, kuigi sageli saab «tüliõunaks» just see etapp. Pole olemas tellijat, kes ei tahaks saada «ilusat» või «ägedat» kujundust. Siiski ei tohi unustada, et igaühel on ilust oma ettekujutus. Selleks, et tellija «ootused» ja «reaalsus» kokku langeksid, töötame kujunduse välja ühiste arutelude ja projektianalüüsi tulemuste põhjal. Enne projekti väljatöötamise alustamist pakume kliendile võimalust tutvuda selle maketiga. Maketi loomine aitab ära hoida arusaamatused ja vältida tarbetuid parandusi, mis võivad kaasa tuua projekti hinna kallinemise ja tähtaegade pikenemise.

design
dev

TOOTMINE

Kõik tehnilised ülesanded lahendavad meie enda asjatundjad. Meie arendajate käsutuses on kõige tänapäevasemad veebikujunduse tehnoloogiad, mida kasutades loovad nad Teie uue veebilehe adaptiivse disaini skriptikeeltes HTML5, CSS3, JavaScript ja Bootstrap. Meie programmeerijad valdavad programmeerimiskeeli PHP, Node.js, Python ja Golang, kasutavad töös Opencarti, PrestaShopi, Magentot ja WordPressi, suuremate projektide puhul aga Laravel keskkonda. Meie meeskonna jaoks ei ole ükski projekt liiga keerukas, olgu see siis maandumisleht (landing page), netipood või veebiteenus. Klientidel on tehtava töö käiku ja mahtu sageli raske raske hinnata. Et projekti loomise protsess selgem oleks, toome lihtsa võrdluse: me arendame välja juhendi, toodame detailid, ühendame sammhaaval ühtseks komplektiks, vormistame, pakime kenasse pakendisse ja voilà, siin ta ongi — edendamisküps toode.

KÄIVITAMINE JA EDENDAMINE

Meie teadmised ja kogemused digitaalvallas võimaldavad meil tarbijateni tuua projekte, mis on loodud ja arendatud kaasaegseid digitehnoloogiaid ning -tööriistu kasutades. Ühtlasi aitame me luua pakkuja ja kliendi vahelist suhtlust. Pärast projekti töösseandmist analüüsime me selle töötamist internetikeskkonnas ning anname saadavate raportite alusel soovitusi.

boost
sup

TUGI

Pakume tuge projekti loomise ajal (sisuhaldus, tõlketeenused, toodete pildistamine) ja operatiivset tehnilist tuge juba olemasolevale projektile.

KUIDAS ME PROJEKTE LOOME?

OMA TAKTIKAT JÄRGIDES SUUDAME ÜLETADA KLIENDI KÕIK OOTUSED!
PROJEKTI LOOMISEL ON MEIE JAOKS OLULISIMAD ETAPID
ANALÜÜS, STRATEEGIA JA TOOTMINE

Strategy

ANALÜÜS

Pakume nii veebisaidi analüüsi, projektieelset analüüsi kui kompleksset turundusanalüüsi.

Loe lähemalt

Saidi üksikasjalik analüüs või audit võimaldavad meil hinnata veebiressursi tõhusust, user eXperience´i (UX) ja kasutatavust, aga ka kindlaks teha selle müübivus ja võime viia brändi sõnum sihtauditooriumini. Projektieelne analüüs aitab koostada täpse tööplaani, määrata kindlaks põhilised projektile esitatavad tingimused, aga mis kõige tähtsam — võimaldab kokku hoida kulutustelt projekti hilisemale lihvimisele ja parandamisele, mille vajadus on tihti tingitud tellija ebamäärasest nägemusest, milline lõplikult valmis projekt välja võiks näha. Kompleksne turundusanalüüs hõlmab nii brändi kui veebiressursi analüüsi.

analitycs

STRATEEGIA

Ettevõtlus internetikeskkonnas nõuab samasugust tõsist lähenemist nagu traditsiooniline äri.

Loe lähemalt

Nagu Te teate on iga äri eelkõige strateegia. Projekti loomine ja internetis propageerimine ei ole võimalik ilma põhjaliku planeerimise ja hoolika läbiviimiseta selle igas etapis. Seepärast enne projektiga alustamist me analüüsime Teie ettevõtte tugevusi ja nõrkusi, Teie konkurente ning uurime selle valdkonna trende, seejärel pakume strateegilisi lahendusi.

design

KUJUNDUS

Kujunduse peaülesanne on mitte niivõrd ettevõtte kallis ja kaunis esitlus kui saidi loogiline ülesehitus — elementide paiknemine nii, et iga kasutaja nende otstarbest õigesti aru saaks.

Loe lähemalt

Kunstiline vormistus tuleb kõige lõpuks, kuigi sageli saab «tüliõunaks» just see etapp. Pole olemas tellijat, kes ei tahaks saada «ilusat» või «ägedat» kujundust. Siiski ei tohi unustada, et igaühel on ilust oma ettekujutus. Selleks, et tellija «ootused» ja «reaalsus» kokku langeksid, töötame kujunduse välja ühiste arutelude ja projektianalüüsi tulemuste põhjal. Enne projekti väljatöötamise alustamist pakume kliendile võimalust tutvuda selle maketiga. Maketi loomine aitab ära hoida arusaamatused ja vältida tarbetuid parandusi, mis võivad kaasa tuua projekti hinna kallinemise ja tähtaegade pikenemise.

dev

TOOTMINE

Kõik tehnilised ülesanded lahendavad meie enda asjatundjad. Meie arendajate käsutuses on kõige tänapäevasemad veebikujunduse tehnoloogiad, mida kasutades loovad nad Teie uue veebilehe adaptiivse disaini skriptikeeltes HTML5, CSS3, JavaScript ja Bootstrap.

Loe lähemalt

Meie programmeerijad valdavad programmeerimiskeeli PHP, Node.js, Python ja Golang, kasutavad töös Opencarti, PrestaShopi, Magentot ja WordPressi, suuremate projektide puhul aga Laravel keskkonda. Meie meeskonna jaoks ei ole ükski projekt liiga keerukas, olgu see siis maandumisleht (landing page), netipood või veebiteenus. Klientidel on tehtava töö käiku ja mahtu sageli raske raske hinnata. Et projekti loomise protsess selgem oleks, toome lihtsa võrdluse: me arendame välja juhendi, toodame detailid, ühendame sammhaaval ühtseks komplektiks, vormistame, pakime kenasse pakendisse ja voilà, siin ta ongi — edendamisküps toode.

boost

KÄIVITAMINE JA EDENDAMINE

Meie teadmised ja kogemused digitaalvallas võimaldavad meil tarbijateni tuua projekte, mis on loodud ja arendatud kaasaegseid digitehnoloogiaid ning -tööriistu kasutades.

Loe lähemalt

Ühtlasi aitame me luua pakkuja ja kliendi vahelist suhtlust. Pärast projekti töösseandmist analüüsime me selle töötamist internetikeskkonnas ning anname saadavate raportite alusel soovitusi.

sup

TUGI

Pakume tuge projekti loomise ajal (sisuhaldus, tõlketeenused, toodete pildistamine) ja operatiivset tehnilist tuge juba olemasolevale projektile.

TELLI PROJEKT

Vajate projektiga abi – pöörduge meie poole!